Czym jest glutation?

Czym jest glutation?

O długości i jakości naszego życia decyduje bardzo wiele czynników. Każdy z nas ma szansę na dłuższe życie dzięki odkryciom dokonanym przez medycynę mitochondrialną. Naukowcy specjalizujący się w tej dziedzinie medycyny odkryli, że decydujący głos w sprawie długości naszego życia mają mitochondria. Do prawidłowej pracy potrzebne są różne substancje odżywcze, między innymi glutation zredukowany.

Rola, jaką glutatnion pełni w organizmie

Glutation jest niskocząsteczkowym związkiem tiolowym. Mogliśmy o nim usłyszeć już kilka lat temu. Glutation zredukowany był obiektem badań profesora Lue A. Montaganier. W roku 2008 za badania nad glutationem otrzymał on nagrodę Nobla. Glutation pełni w organizmie trzy ważne funkcje: oczyszcza organizm z toksyn, neutralizuje wolne rodniki, zwiększa produkcję białych ciałek krwi.

Źródłem glutationu są przede wszystkim warzywa i owoce, między innymi truskawki, szpinak, cebula, brokuły. Niedobór glutationu wpływa na nieprawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Wysokiej jakości suplement diety

Stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety nie zawsze ustrzeże nas przed niedoborem glutationu w organizmie. W takiej sytuacji warto sięgnąć po glutation tabletki. Glutation tabletki to wysokiej jakości suplement diety, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. W sprzedaży jest także glutation zredukowany.

Zredukowany glutation występuje w każdej komórce naszego ciała. Zredukowany glutation to postać preparatu najbardziej zbliżona do naturalnej. Glutation mse to wyjątkowy preparat na rynku.

Kopiowanie zabronione (c) 2019